środa, 1 sierpnia 2012

Bukiet z liści


Nie jest to prosta rzecz do wykonania, początki są bardzo frustrujące. Jednak wystarczy kilka prób zrobienia pojedynczego "kwiatka" i w końcu zaczynają wychodzić :))). 

Do wykonania potrzebujemy:
masę kolorowych liści (nie mogą być suche bo się nie ułożą tylko połamią)
nitkę
wstążkę do dekoracji
mnóstwo czasu

Efekt pracy:


1. Krótki kurs jak zrobić "kwiaty" :

2. Zawijamy końce:


3. Zwijamy tworząc coś na kształt stożka


4. Ilość zależy tylko od nas, im więcej tym większy bukiet powstanie


5. Przygotowane kwiaty składamy jak prawdziwy bukiet


6. Do zdobienia wykorzystuję m.in. ciekawe liście, jarzębinę, gałązki


7. Widok od spodu

Gotowa praca :) przyciąga wzrok każdej wizytującej dom osoby .



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz