Do wykonania kwiatów potrzebujemy:
Bibuły w odpowiednich kolorach
klej
nożyczki
patyczki (na łodyżki)
Chabry:
Czarną część chabrów można wykonać na dwa sposoby:
1. Bardzo gęsto ponacinać końcówki
2. Ponacinać rzadziej, ale należy zwinąć te części w "sznureczki"
Część jasnoniebieską nacinamy (tak jak na zdjęciu) i również zwijamy w "sznureczki"
Łączenie w całość:
1. Czarna część ściśle zwinięta
2. Dookoła zwijamy część jasnoniebieską
3. Dodajemy granatowe płatki
Maki:
Część czarną wykonać tak jak w przypadku chabrów.
Z kawałka zielonej bibuły wykonać wałeczek
Łączenie w całość:
Zielony wałeczek
Dookoła zawijamy czarny pasek
dokładamy płatki
Miłej zabawy !
fajne
OdpowiedzUsuńŚlicznie!!!!
OdpowiedzUsuń