wtorek, 2 października 2012

Motylki z butelek

Czyli jak prostym sposobem zrobić ciekawą dekorację :)




Do wykonania motylków potrzebujemy:

butelkę
nożyczki
lakiery do paznokci
szablon o kształcie motyla (do znalezienia w googlu)


Trzeba odrysować motylka i wyciąć:


Jak mamy już wycięty szablon to przy pomocy pisaka zaznaczamy obszary do pomalowania (to pole do popisu dla Waszej wyobraźni).


Można do naszego motylka przymocować słomkę, ma ona ruchomą część i pozwala na dowolne ustawienie ozdoby.
Motyle maluję lakierami do paznokci (szybko schną i są wodoodporne) :)

Miłej zabawy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz