Potrzebne materiały:
- gazety/ulotki/książka
- klej (polimerowy)
- kółko z kartonu
Na początku wykonujemy ruloniki z gazet. Będą potrzebne 3 długości (najdłuższe na zewnątrz, krótsze do wewnątrz)
Ruloniki przyklejamy do kartonowego kółka
Dość niezdarnie ułożona pierwsza warstwa :)
Teraz przyklejamy trochę krótsze ruloniki.
Trzecią i ostatnią warstwę stanowią najkrótsze ruloniki.
Na środek możemy przykleić drugie kółko albo kokardkę.
wersja I - słoneczko
Wersja II - bardziej ozdobna
Tu ruloniki mają różną długość:
Na środek przykleiłam kółeczko z kartonu, oprószyłam je brokatem
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz